Cennik

Koszt pobytu:

 • Cena za dobę/osobę               –  pobyt   85 PLN
 • Dzieci do 1 roku życia            – pobyt    0 PLN (przy rodzicach)
  Dzieci do 3 roku życia            – pobyt   60 PLN
 • Dzieci od 3 do 12 roku życia – pobyt   70 PLN

Koszt posiłków

 •  śniadanie          25  PLN
 •  obiadokolacja  65 PLN  
 •  Dzieci do 3 roku życia – bezpłatne (przy rodzicach)
 •  Dzieci od 3 do 12 roku życia – ok 50% zniżki (śniadanie 12 PLN,   obiadokolacja 30 PLN ).   

(prosilibyśmy o zamawianie obiadokolacji razem z rezerwacją. Późniejsze zamówienia mogą być niemożliwe do wykonania)

Wydanie obiadokolacji dniu przyjazdu możliwe jest tylko w wypadku gdy planowany jest przyjazd do godziny 15:00. Przy późniejszym przyjeździe wydanie obiadokolacji jest niemożliwe (turystów pieszych proszę o kontakt telefoniczny).

Zaliczka 20% opłaty za pobyt (przy pobycie przynajmniej dwudniowym). Reszta płatna w dniu przyjazdu.

Przy pobytach jednodniowych dopłata – 15 PLN od osoby i zaliczka 50% opłaty za pobyt.

Pies lub kot – 15 PLN za dobę

Rezygnacja z rezerwacji:

 1. do miesiąca przed rozpoczęciem pobytu – zwrot całej opłaty rezerwacyjnej
 2. do dwóch tygodni przed rozpoczęciem pobytu zwrot 50% opłaty rezerwacyjnej
 3. rezygnacja w czasie krótszym niż 14 dni lub nie przyjechanie w umówionym terminie powoduje przepadek opłaty rezerwacyjnej.
 4. rezygnacja z części zamówionych miejsc, przy zachowani okresów czasu i sum z pierwszych punktów, potrącenie należnej części opłaty rezerwacyjnej.

10 komentarzy so far.

 1. Antoni wraz z całym towarzystwem przyjaciół pisze:

  Byliśmy na przełomie lipca i sierpnia. Wiele pensjonatów już odwiedziliśmy – ale ten to wyjątkowa rzadkość. Fantastyczna okolica, cisza, spokój, no i ta przyjemność, że telefon nie dzwoni. Gościnność wręcz wspaniała, jedzonko pyszności, o dziwo mili inni goście, nasze pieski zaprzyjaźniły się z tubylcami(znaczy chodzi o psy). Dziękujemy i już zastanawiamy się nad następnym pobytem.

 2. Antoni wraz z całym towarzystwem przyjaciół pisze:

  Byliśmy na przełomie lipca i sierpnia. Wiele pensjonatów już odwiedziliśmy – ale ten to wyjątkowa rzadkość. Fantastyczna okolica, cisza, spokój, no i ta przyjemność, że telefon nie dzwoni. Gościnność wręcz wspaniała, jedzonko pyszności, o dziwo mili inni goście, nasze pieski zaprzyjaźniły się z tubylcami(znaczy chodzi o psy). Dziękujemy i już zastanawiamy się nad następnym pobytem.

 3. Jurek B, pisze:

  Fatalny dojazd nawet od strony schroniska i bazy studenckiej.
  Utknąłem sto pięćdziesiąt metrów od celu – musiałem zawrócić.Było sucho i pogodnie – trochę szkoda…

  • admin pisze:

   Drogi Panie Jurku,
   jakos nie przypominam sobie naszego goscia ktory utknal i nie przyjechal. Moglby Pan mnie oswiecic i przypomniec te sytuacje. Prosze bardzo
   Pozdrawiam
   Stanislaw D.

  • karol pisze:

   Pora roztopów, zwykły osobowy samochód udało się dotrzeć bez najmniejszego problemu. w razie problemów zawsze można skontaktować się z gospodarzami. zupełnie krzywdzący i inracjonalny wpis

   • Byliśmy w 6 osób i 2 psy na biegówkach w lutym 2017. Śniegu po pas, mostek wyślizgany, zwały zmarzniętego śniegu. W sumie 5 godzin jazdy ale to co nas „przywitało” przewyższało nasze oczekiwania. Przestronne, z dużymi oknami pokoje, niepowtarzalna jadalnia z przepięknymi widokami na dolinę Wisłoki, a na „deser” wyśmienita, nie do przejedzenia kuchnia. Gospodarze – niepowtarzalni.
    Dojazd? – taaak, w końcówce nieco terenowy ale nasze „normalne” samochody osobowe (bez łańcuchów) nie miały większych problemów. A myślę sobie że jeśli nawet ktoś z nas by się zakopał, gospodarze nie zostawiliby nas na pastwę losu.
    Pozdrawiam, Tomek + 5 wraz z Brusem i Norką

  • Kanik pisze:

   Bzdura, kazdy moze dojechac, tylko jednemu baranowi nie udalo sie dojechac, jechales maluchem czy zaporożcem?

 4. Ania i Marcin pisze:

  Byliśmy z mym Małżonkiem i jesteśmy zakochani w miejscu, zachwyceni jedzeniem ( baaardzo smacznie) oraz rodzinną atmosferą domu. Miejsce wyjątkowe pod względem ciszy, widoków, bogactwa historii i możliwości obcowania z natur. Można naprawdę odpocząć, w czym nieodzownie pomagają domowe psiaki, można je , ba nawet trzeba poprzytulać i wygłaskać, co daje dodatkowe odprężenie i radość, dziękujemy Gospodarzom i serdecznie polecamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *